Farklı kültürleri tanımak ve yeni coğrafyalar keşfetmek günümüz turizm sektörünün vazgeçilmezleri haline gelmiş bulunmaktadır. Rekabetin artmasıyla uçak bileti fiyatlarının ucuzlaması, bazı ülkelerde vize uygulamasının kaldırılmış olması yurt dışı seyahatlerine ivme kazandırmıştır.

Yurt dışına yapacağınız seyahatlerde güvenli ve tecrübeli bir seyahat acentesi ile çalışmak önem kazanmıştır. EKAN Turizm 36 yıllık tecrübesiyle yurt dışı paket programlarında seçici ve özenli davranmayı kendisine ilke edinmiştir.

Yurt içinde ve yurt dışındaki otel rezervasyon talepleriniz ve paket tur programı satışları anlaşmalı olduğumuz otel rezervasyon sistemleri (120.000 otel) ve üyesi bulunduğumuz tur operatörleri aracılığıyla yapılmaktadır.

Yurt dışı paket tur satışları sistem acenteliğini yaptığımız tedarikçiler aracılığı ile yapılmaktadır.

Otel rezervasyon talepleriniz çerçevesinde yurt içinde ve yurt dışında istenilen oteller ve alternatiflerinin konaklama ücretleri onayınıza sunulmaktadır.

Bireysel veya grup indirimi gibi avantajlar tarafımızca takip edilmektedir. Yurt dışı programlarımızla sizlere tatilin ayrıcalığını, rahatlığını ve EKAN Turizm farklılığını sunuyoruz.