Yurt İçi ve Yurt Dışı Otomobil Kiralama

EKAN Turizm, sahip olduğu geniş araç filosu ile yeni ve bakımlı araçlarıyla ihtiyaç duyduğunuz arabayı uygun şartlarla hizmetinize sunmaktadır.

Merkezi Ankara’da olmak üzere yurtiçinde, tüm şehir ve havalimanlarında kısa veya uzun dönem,  yurtdışında ise yaklaşık 4.000 istasyonda hizmet vermektedir.

  • Binek otomobil, lüks otomobil, minibüs, otobüs, jeep, ve  her türlü aracı şoförlü ya da şoförsüz olarak en uygun şartlarla kiralama.
  • Kiralama süresine bakılmaksızın Ankara ve İstanbul olmak üzere Türkiye’de franchise ofislerimizin bulunduğu İzmir, Antalya, Adana, Bodrum, Kuşadası, Şanlıurfa, Gaziantep ve Trabzon’da otomobil kiralama hizmeti.
  • Türkiye temsilciliği ve aynı zamanda yetkili satış acenteliğini yürütmekte olduğumuz anlaşmalı tur operatörleri aracılığı ile başta Amerika, Avrupa, Asya, Orta Doğu, Avustralya olmak üzere, yaklaşık 4.000 istasyonda kiralık otomobil ihtiyaçlarınızı, emsallerinden daha ekonomik koşullarla temin edebilme hizmetini sunuyoruz.

Operasyonel Araç Kiralama

Araç almak mı? Kiralamak mı?

Günümüzde artık pek çok kurum ve kuruluşlar  ihtiyaçları olan araçları almak yerine kiralamayı tercih etmektedirler.

Avantajları?

  • Şirketinizin ihtiyacı olan araçları Ekan Turizm, geniş araç filosundan temin ederek müşteriye “Uzun Dönem Filo Kiralama” modeli çerçevesinde kiralamaktadır. Bu sayede ilave finansman yükü azalacak ve araç satın almak için kullanacağınız mali kaynaklarınızı farklı alanlarda değerlendirebileceksiniz.
  • Kiraladığınız araçlar ile ilgili her türlü bakım, onarım, ve sigorta giderleri kiralama süresince Ekan Turizm tarafından karşılanacaktır. Ayrıca araç takibi için personel istihdamına gerek kalmayacak ve diğer masraflar için ek maliyet ve zaman kaybını önlemiş olacaksınız.
  • Kiraladığınız araçlar ile ilgili bakım ve onarım süreleri 48 saati aşması durumunda Ekan Turizm tarafından yerine araç tahsisi yapılacaktır.
  • Araçların periyodik bakımları yetkili servislerde yapılacak, performans ve güvenlik açısından en yüksek düzeyde olması için kontrolleri firmamız tarafından yapılacaktır.
  • Şirketinizin aylık olarak ödeyeceği araç kiralama faturaları doğrudan gider olarak gösterilebilmektedir.
  • Kiralama dönemi boyunca ödenecek aylık kira bedellerinin belirlenmiş olması, araç filosu ile ilgili beklenmedik herhangi bir masraf ile karşılaşılmasını engelleyerek, şirketinizin düzenli bir bütçe projeksiyonu yapmasına katkı sağlar.