1987 yılından bu yana Turizm Sektöründeki faliyetlerini profesyonel bir ekip ruhu ile ve ”HIZLI, EKONOMİK VE ZAMANINDA HİZMET ” anlayışı ile sürdürmekte olan EKAN TURİZM A.Ş. günümüzde başlı başına uzmanlık alanı haline gelen Yurtiçi & Yurtdışı bilet rezervasyon ve satış ( IATA ),Yurtiçi , Yurtdışı & Cruise tur satışı , Otomobil Kiralama Sistemi ( RENT A CAR ) Kongre , Seminer ve Sportif organizasyonlar ayrıca her türlü Seyahat Acenteliği Hizmetlerini yasal olarak , Turizm Bakanlığınca düzenlenen ” A Grubu 2060 Seyahat Acentası İşletme Belgesi ile yapmaktadir.

Turizm sektöründeki gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek, kurumsal veya bireysel müşterilerimize daha iyi ve özel çözümler üretmek üzere farkımızı “Asistan” hizmetimizle bütün müşterilerimize VIP ayrıcalığı sağlamaktayız.

EKAN TURIZM uluslar arası ‘IATA ‘ lisansı ile dış hatlarda THY ,Lufthansa , Air France ,Emirates ,British Airways ve diğer tüm uluslar arası havayollarının / iç hatlarda yetkili satış acenteliği ile THY, Anadolujet, Pegasus, Sunekspres, Onur Air, Corendon havayollarının bilet ve rezervasyon satış hizmetlerini sunmaktadır.

Türk Hava Yolları’nın Miles and Smiles, Luftansa’nın Miles&More gibi havayolu özel yolcu üyelik programlarına başvurusu ve takibi profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Şirketlerinizin Türk Hava Yolları’nın Corporate Club, Lufthansa’nın Partner Plus gibi havayollarının kurumsal teşvik programlarından faydalanabilmesi için gerekli üyelik işlemleri ve hesabınızın takibi tarafımızdan yapılır.

EKAN Turizm, geniş araç filosu ile şirketinizin tüm ihtiyaçlarına kurumsal çözümler üretebilecek kapasiteye sahiptir. Tecrübeli ve güleryüzlü ekibimiz sayesinde geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız zamanınızı doğru kullanmanın ve planlamalarınızı en düşük maliyetle yapmak olduğunun bilincinde hizmet vermektedir.

“Asistan” hizmetimizle A’dan Z’ye tüm ihtiyaç ve sorunlarınızda 24 saat yanınızdayız. Farkımız verdiğimiz hizmetin kalitesindedir. Bu yüzden 2013 yılında THY’dan “En Fazla Corporate Üye” kazandıran üçüncü acente seçilen EKAN Turizm; sorumlu, güvenli ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

“Zamanınız bizim için değerlidir çünkü memnuniyetiniz bizim referansımızdır.”

  • Yurtiçi-Yurtdışı Uçak Bileti
  • Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonu
  • Yurt içi ve Yurt Dışı Tur & Cruise
  • Kongre ve Organizasyon
  • Yurtiçi-Yurtdışı Kiralık Otomobil
  • Yurt içi-Yurtdışı havalimanı transferi